sobota, 11 września 2010

Vi czyli Patryk

"Jeżdżę na rowerze, ponieważ uważam że jest to najbardziej efektywny środek lokomocji w mieście. Od 5 lat sezon dla mnie trwa 365 dni w roku. Uważam, że Warszawa jest jednym z najlepszych miast dla rowerów. Naprawdę jeździłem w kilku miastach europejskich kilkunastu w Polsce i poza Kopenhaga i Gdańskiem [zaznaczam, że nie byłem w Holandii] Warszawa jest absolutnie bezkonkurencyjna. A rower, to oprócz kilku gadżetów z Japonii sygnowanych NJS to przede wszystkim rama Romet Super, najlepsza rama jaka kiedykolwiek była robiona przez Rometa. Oczywiście w oryginalnym malowaniu."
04.09.2010 ul. Tamka 40 http://osir-cafe.blogspot.com/

8 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia i genialny pomysł na przybliżenie warszawskich rowerzystów! Uwielbiam ten blog :)

  OdpowiedzUsuń
 2. coraz ładniejsze te portrety! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.
  Wielki szacunek Patryku za utrzymanie Rometa w oryginalnym malowaniu tyle lat. Ja też jeżdzę na tej ramie, ale niestety nie mam oryginalnego malunku. Ładnie powiedziane oraz świetne zdjęcia. Pozdrawiam ostrego Patryka i również potwierdzam świetną ideee bloga :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia. Powiedz mi z jakiego korzystasz aparatu ? Dlaczego robisz ostatnio zdjęcia ludzi z osir-cafe ; ) ? A postać na zdjęciu, świetna koszula. Zupełny retro/hardcore/oldschool styl.

  OdpowiedzUsuń
 5. tak się sympatycznie złożyło że poznaliśmy się z Danielem z OSiRu czego wynikiem jest seria portretów osób związanych z tym miejscem:) Aparat Canon 5d.

  OdpowiedzUsuń
 6. ej, Feliks dzieki za wrzucenie bloga.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ten rower nie parkuje na NŚ69?

  OdpowiedzUsuń