sobota, 14 czerwca 2014

Michał/ul.Andersa
"Rower to środek transportu i przyjemność w jednym"

15 komentarzy:

 1. jeżdzę na szosówce poza miastem, w mieście nie próbowałem, boję się ze na dziurach i krawężnikach zniszczę obręcze. Jak to jest u Ciebie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Rower daje wolność i więcej przyjemności niż jazda samochodem. Możemy nie śpiesząc się delektować się chwilą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jazda na oponach 23C po mieście bywa sporym wyzwaniem. Trzeba przewidywać sytuację sporo do przodu i nie spodziewać się zbytniego komfortu.

  Ale jest stylowo i fajnie, więc można to przeboleć :) Ja jednak pozostałem przy łysych 35C, węższe opony w mieście to już za duże wyrzeczenie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jazda rowerem to nie to samo co samochodem. Oprócz przepięknych widoków, które możemy podziwiać możemy także zrobić coś dla poprawy swojej kondycji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z niecierpliwością czekam na kolejne posty! Sezon rowerowy już rozpoczęty! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie mam takie samo zdanie jak Ty. Poza tym na rowerze zrzucamy też zbędne kilogramy a jak siedzi się 8h za biurkiem ruch wskazany, a na rowerze możemy połączyć piękne z pożytecznym.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię jeździć, nabijać kilometry i zwiedzać nowe miejsca. Pokonanie wyznaczonych celów, daje radość i satysfakcję na więcej. Rower wciąga jak nałóg, nie może się doczekać dnia, w którym będzie mógł znowu pojeździć.

  OdpowiedzUsuń
 8. @Bartek, święta prawda :) Szczególnie latem, w zime już nieco mniej rowery lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja po mieście nie odważyłabym się dłuższej jazdy na szosówce :) Wybrałam idealny rower miejski http://damelo.pl/26--damskie-rowery-miejskie i czuję się jakoś bezpieczniej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny cytat, bardzo pasuje do mojego trybu życia ostatnio :). A po Warszawie - cóż, jeździ się jak jeździ. Mieszkałam kiedyś w Zadarze (Chorwacja) i tamtejszy klimat troszkę bardziej mi pasował. Długa sukienka, okulary, słońce i na rower :).

  OdpowiedzUsuń
 11. Czemu na blogu taka cisza? Czyżby to był koniec jego istnienia? :(

  OdpowiedzUsuń
 12. Jazda na rowerze nie dość, że jest przyjemnością, pomaga nam poznawać nowe obszary, tereny, to jeszcze wspomaga nasze zdrowie, kondycję fizyczną - same plusy. Próbuję zastanawiać się nad minusami - nic nie znajduję.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zdrowie, zwiedzanie, aktywność fizyczna. Warto wybierać rower jako środek transportu.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wycieczki rowerowe są super. Ja na co dzień jeżdzę rowerem do pracy

  OdpowiedzUsuń
 15. W mieście na szosówce trochę średnio, chyba że masz na prawdę dobre ścieżki rowerowe. Sam kupiłem na styczniowych wyprzedażach na https://www.bikesalon.pl/ nową szosówkę i chciałbym jej zniszczyć gdzieś na mieście.

  OdpowiedzUsuń